Head vanad ja uued Sõbrad- tuttavad. Pea kaks kuud oleme me koos Teiega ja üksteist toetades oodanud igal hommikul uudiseid sellest, et ka kõige raskemad päevad jõuavad kord õhtusse ja alla anda ei tohi. Saime hakkama ja vaatame lootusrikkalt homsesse ja eelkõige- nagu pärnakad ja meie linna külalised ikka- igatseme nautida suvepäevade kuumust ja suveõhtute jahutavat leebust.

Me ei eksi, kui ütleme, et Gastronoom on selleks parim paik!

Ootame Teid igal nädalal esmaspäevast laupäevani kell 12.00-22.00 ja pühapäeval kell 12.00-18.00.

Päike meelitab terrassile- see on meil valmis. Ja kui juhtubki vihma sadama, siis meil on ka siseruumis Teile kohad olemas.

Maitsev toit, head veinid, kosutavad kokteilid….

Kohtumispaika ei tohi muuta !

Teie Gastronoom

Gastronoomi interjöör baarilett
Gastronoomi interjöör suure söögilauaga

Gastronoom

Gastronoom on heade maitsete klubi Pärnus, milles kohtuvad söök, jook ja muusika. Restoran asub ruumides, milles Nõukogude ajal tegutses kauplus Hommiku Gastronoom. Kui muidu valitses tolle aja lettidel külluslik tühjus, siis siit poest võis aeg-ajalt ikka head ja paremat nii leti pealt kui leti alt saada. 

2020.aasta jaanuaris Hommiku 17 ruumides avatud restorani menüüs leiab toite merelt, maalt ja peenralt. Valik on koostatud selliselt, et maitseelamuse saavad ka veganid.

Meie õdusa interjööri pärliks on Veinituba, mille riiulitel ootavad avamist nii Euroopa  kui Uue Maailma esindajad. Esimesena Pärnus on võimalik nautida ka automaatse veinikülmiku võlusid – pokaali kaupa saab tutvuda vähemalt 14 erineva maitsega.

Meie veinid

Kõiki meie veine seob armastus ja austus oma piirkonna vastu.

Veini- ja joogimenüü

Asukoht
Hommiku 17
80010 Pärnu

Telefon ja e-kiri
+372 449 2190
info@gastronoom.eu