Meist

Merike

Merike on õnnelik inimene, sest tema töö on tema hobi! Gastronoomia paelus teda juba lapsepõlves ja firmakook Napoleon sai tutvusringkonnas kuulsaks juba väga noores eas. 

Merike fännab kõike, mis on seotud toiduga – filmid, raamatud, dokumentaalsarjad. Vähemalt kord aastas käib ta reisil, et ammutada inspiratsiooni erinevate maade köökidest. Lemmik riigiks on vaieldamatult Itaalia oma lihtsate kuid maitsvate söökide, toidukultuuri ja muidugi vaadete poolest.

Merikesele meeldib aeg-ajalt veidi eksperimenteerida ja just tema käe läbi on cremé brülee Gastronoomis saanud uue kuue ning laudadele jõuab Linnase brüleekreem.

Gastronoomi kokk Merike valmistab magustoitu

Nelle

Nellele on toidu valmistamine alati meeldinud ning igasugune uute maitsete ja tekstuuridega katsetamine on teda köitnud nii kaua kui ta ennast üldse mäletab. Seega pole teab mis ime, et ta kokaametini jõudis. Samas on sel rajal olnud ka oma üllatusi – ta on Rootsis Finska Folkhögskolan’is hoopis keraamikuks õppinud!

Vaba aeg meeldib Nellele veeta looduses, kus lisaks seenekorjamisele hoiab teda tegevuses fotografeerimine. Loomingulise inimesena meeldib talle oma andeid demonstreerida mitte ainult endale vaid ka teistele ja nii ongi Teil kõigil võimalus tema kauneid toite oma taldrikutel imetleda.

Gastronoomi kokteil
Gastronoomi ettekandja Kerttu teeb kokteili

Kerttu

Kerttu särasilmne naeratus Teie saabumisel on see, mis tekitab kohe tunde, et olete õiges kohas. Tema professionaalne teenindus ja sõbralikkus aitavad kaasa päeva õnnestumisele.

Kerttu on kirglik tantsija, nii et kui märkate teda taldrikutega laudade vahel jalga keerutamas, on see täiesti normaalne – 12 aastat tantsukogemust kipub heade rütmide saatel mõnikord välja pulbitsema.

Meie suureks rõõmuks meeldib Kerttule ka väga koristada, seega veeplekid laudadel või baariletil on tema jaoks täiesti vastuvõetamatud ja kaovad esimesel võimalusel.

Asukoht
Hommiku 17
80010 Pärnu

Telefon ja e-kiri
+372 449 2190
info@gastronoom.eu